טיפים לבחירת ספק לציוד כיבוי אש

בחירת ספק עבור ציוד כיבוי אש לא יכולה להתבצע כלאחר יד. שלא כמו שנהוג לחשוב, לא רק מפעלים או מחסנים זקוקים לפתרונות ברמה הגבוהה ביותר. התקנות והחוקים בישראל מחייבים מקומות רבים לעמוד בסטנדרטים מחמירים להגנה מפני אש.
בחירת הספק המתאים צריכה להתבצע לאחר בחינת הנושא ובמאמר הבא מוצגים טיפים שיעזרו לכם לבצע את הבחירה.

ניסיון החברה וארגז הכלים

יש לבצע סינון של הספקים על פי הניסיון שהם מביאים איתם. ספק בעל ניסיון רב יכול להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הניסיון משמעותי ויכול להעיד על הידע של הספק, המיומנות והמקצועיות שלו. על ניסיון הספק אפשר לברר דרך אתר האינטרנט וכמו כן מומלץ לתאם פגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות. אין להתפשר על ניסיון הספק.
ברמה הטכנית יש לבחון אלו פתרונות מביא עמו הספק. ספק שיכול להציע את כל הפתרונות לרבות גלאי עשן, ספרינקלרים וכל ציוד כיבוי אש הקשור לדרישות המחמירות יוכל להתאים את הטוב ביותר. ספק שיש לו מגוון פתרונות יוכל לתת לכם את הפתרונות לפני התקנת הציוד ולאורך השנים בעבודת תחזוקת.

סל השירותים של ספק מקצועי

טיפ חשוב שיכול לעזור בבחירת ספק לציוד כיבוי אש הוא בחינת השירותים שהוא מספק. מחיר נמוך מדי עלול לעורר חשד ובמיוחד אם מדובר בתחום גהות ובטיחות. אפשר לערב את יועץ הבטיחות כבר בשלבים הראשונים של תכנון המבנה ולבקש ממנו את פירוט סל השירותים שלו. ספק שמציע שירותי התקנה, תחזוקה ומענה לתקלות ייתן לכם מענה כולל ומקצועי.
על הספק לציוד כיבוי אש ללוות את לקוחותיו לאורך זמן. על הספק להכיר את השיקולים השונים של המקום ולהציע פתרונות כיבוי אופטימליים למקום. הספק צריך לתת ייעוץ לקראת ביקורות פתע של רשויות הכיבוי וההצלה. ספקי ציוד כיבוי אש יכולים להציע שילוב בין כל המערכות במקום וכך לחסוך בהוצאות.

פתחת עסק חדש?

הגן עליו מנזקי אש

בחירת ספק נכונה מצילה חיים

ספק כיבוי אש מתאים יכול להציל חיים. הספק יכול להציע ציוד כיבוי אש המגן על המבנה מפני דליקות ושריפות, הציוד יכול למנוע נזקים בלתי הפיכים ולהציל חיים. בחירת הספק צריכה לאחר הפעלת שיקולים ענייניים למקום כאשר עליו להכין עם הלקוח את תכנית הבטיחות ולהתאים את מערכת כיבוי האש לצרכים במקום, לתקציב ולאופי העבודה במבנה.

אם יש לכם התלבטות איזה ספק ציוד כיבוי אש מתאים לכם דעו כי אתם לא לבד. באפשרותכם ליצור קשר עם נציגי פלא יועץ פתרונות לבטיחות אש בע"מ ולקבל פגישה חינם ללא עלות שבה יינתנו לכם מגוון פתרונות ייחודיים. החברה יכולה להציע לכם את הציוד המתאים לכם ולדרישות המחמירות בכיבוי אש כך שאתם תתנהלו בסביבה בטוחה. השאירו פרטים או צרו קשר עם החברה וקבלו ייעוץ אצלכם.